В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Сьогодні, 14 вересня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник голови Лисичанської міської ради Максим Головньов. До складу комісії увійшли керівники та співробітники відділів та управлінь Лисичанської міської ради та органів державної влади.

Члени комісії розглянули питання реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, підвищення рівня оплати праці.

Також під час засідання запрошені представники КП ЛМР «Елекртоавтотранс», ПАТ «Лисичанськвугілля», ВО «Домобудівельник», КП «Лисичанський міський землевпорядний центр», КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» доповіли про стан заборгованості на підприємствах.

За результатами обговорення нагальних питань, членами комісії взято до відома інформацію доповідачів та наголошено на продовженні роботи щодо погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також на впровадженні заходів з легалізації зайнятості та заробітної плати згідно чинного законодавства.