У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

Під час засідання члени опікунської ради розглянули 4 клопотання диспансерного відділення Лисичанської обласної психіатричної лікарні щодо визнання осіб недієздатними та встановлення опіки над ними. Крім того, розглянуто звернення помічника фізичної особи щодо припинення повноважень.

За результатами роботи опікунської ради з метою захисту особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обв’язки, прийнято рішення про необхідність звернення до суду з заявами про визнання осіб недієздатними та призначення над ними опікунів, а також підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо припинення повноважень помічника фізичної особи.

Нагадуємо, що рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 07.04.2015 № 97 управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) визначено органом, на який покладено безпосереднє ведення справ щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена. УПСЗН знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, телефони (06451) 72857, 73551. Графік роботи: з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради