Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки»

Сьогодні, 17 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки» під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо виконання заходів з запобігання скоєння злочинів і правопорушень неповнолітніми та молоддю, а також питання профілактика насильства в сім’ї.

Члени комісії заслухали та взяли до відома доповіді представників Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, Управління патрульної поліції в Луганській області, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради про проведені протягом навчального року у навчальних закладах профілактичні бесіди, лекції, конференції на теми відповідальності підлітків за правопорушення, а також про заплановані заходи на період літніх канікул.

Також комісією було розглянуто питання боротьби із розповсюдженням наркотичних засобів за допомогою мережі Інтернет. В місті нещодавно були проведені рейди по знищенню надписів на будівлях та інших спорудах, за допомогою яких покупці наркотиків отримують відомості про місце знаходження так званих «закладок». Представники правоохоронних органів наголосили на недостатньому рівні участі громадськості у боротьбі із розповсюдженням наркотиків.

Окрім того були розглянуті питання впровадження в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля програми «Безпечний перехід» та подальше впровадження єдиного комплексу відеоспостереження за громадськими місцями і вулицями з масовим перебуванням людей та найбільш ускладненою криміногенною обстановкою.

По всім питанням прийняті відповідні рішення та доведені до виконавців.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради