У міській раді презентували проєкт паркової скульптури «Світове дерево»

Сьогодні, 17 жовтня, у міській раді Мирослав Гармаш-Бутенко — член координаційної ради з національно-патріотичного виховання, голова громади родового вогнища рідної православної віри «Ранок Сварожий» виступив перед співробітниками міської ради на чолі із заступником міського голови Ігорем Ганьшиним з презентацією проєкту паркової скульптури «Світове дерево».

На думку автора проєкта, наше суспільство, особливо молодь, стрімко втрачає свою самоідентичність — саме те, що поважає світова спільнота. Саме тому метою спорудження постаті є привертання уваги суспільства до власної унікальності, народних свят та звичаїв, культивація вищих моральних, етичних та духовних цінностей слов’янського народу, а також благоустрій міста та поповнення культурного фонду.

До слова, фінансування проєкту буде виконуватися за рахунок власних та волонтерських коштів. Тож Мирослав Гармаш-Бутенко прийшов до міської ради з клопотанням про дозвіл на встановлення паркової скульптури «Світове дерево» між лікарняним містечком та кварталом 40 років Перемоги у зоні зелених насаджень загального користування. Візуалізація майданчику на фото. 

За результатами попереднього обговорення на засіданні містобудівної ради та за підсумками презентації було вирішено скласти проєкт рішення виконавчого комітету про дозвіл на встановлення паркової скульптури та винести його на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.