У Лисичанську проведено черговий рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі

 Вчора, 26 серпня, мобільною групою у складі спеціалістів відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та співробітників поліції проведено рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі.

За результатами перевірки складено 5 протоколів за ст. 152 КУпАП на осіб, які самовільно встановили місця торгівлі та здійснювали торгівлю продовольчими товарами.

Нагадаємо, що метою рейдів є виявлення та ліквідація місць стихійної торгівлі на території міста та контролю за дотриманням санітарного законодавства. У черговий раз спеціалістами відділу споживчого ринку була проведена роз’яснювальна робота з громадянами, які здійснюють несанкціоновану торгівлю, щодо можливості здійснення роздрібної торгівлі продовольчими та не продовольчим товарами тільки в спеціально відведених для цього місцях де організовано ветеринарно-санітарний контроль, а саме на території спеціально обладнаних ринків.

Вкотре закликаємо не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Рейди будуть продовжуватись і надалі.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА