Фильтр
 • У Лисичанську відбувся тренінг «Стежиною батьківської мудрості» для батьків із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

  Фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тему «Стежиною батьківської мудрості». Метою заходу було сприяння у підвищенні психологічної компетентності батьків шляхом усвідомлення та осмислення механізмів діалогічного спілкування, ознайомлення зі стилями батьківського спілкування з дітьми.

  Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити важливість розвитку партнерських відносин із дітьми, сфокусувати їх увагу на корисності взаємодії без примусу та насилля, «прожити» емоційний стан дитини від неприйняття її батьками та нетолерантного спілкування з нею. Батькам було надано інформацію щодо стилів батьківської поведінки та можливих наслідків у житті дитини.

 • Учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 серед переможців «Торонто – 2021»

  Підведено результати канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто — 2021», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  За результатами конкурсу юних скрипалів Ксенію Козлову, Злату Бабакіну та ансамбль скрипалів «Перлинки» нагороджено Диплом Лауреата І ступеню, а Анну Бейбу та Софію Ажипу — Диплом лауреата ІІ ступеню.

 • У Лисичанську провели призовників до лав Збройних Сил України

   Сьогодні, 31 березня, у Лисичанському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий весняний призов 2021 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Привітати хлопців із початком нового етапу життя прийшли заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євген Наюк, військовий комісар – підполковник Андрій Віннік разом із представниками Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 • Дарина Масалітіна – переможець обласної музично-теоретичній олімпіади у номінації «Сольфеджіо»

  У березні учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь в Обласній музично-теоретичній олімпіаді у номінаціях «Сольфеджіо» та «Музична література».

  За результатами олімпіади у номінації «Сольфеджіо» І місце посіла учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Дарина Масалітіна (середня група, викладач Вікторія Буданцева).

 • В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

  Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

  Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

 • У Лисичанську буде надано допомогу особам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС

  Здание исполкома осень 2017

  29 березня відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, під час якого прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

  Рішення прийняте за результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС з метою виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року та з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

  29 березня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги на виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року.

  За результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128, комісією прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

 • Хореографічний колектив «Імпульс» - Лауреат ІІ премії І-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music»

   Підведені підсумки І Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music» (м. Одеса), в якому дистанційно взяв участь хореографічний колектив «Імпульс» (Привільська ДШМ, викладач Ірина Мостицька).

  Конкурс проводився з метою виявлення і розвитку молодих талантів, обміну творчими досягненнями та популяризації творчості талановитих виконавців. До складу журі увійшли провідні викладачі музичних навчальних закладів, композитори, відомі виконавці, представники державних органів управління художньою освітою в Україні. Фестиваль мистецтв проводився у 4 -х номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Авторське виконавство», «Хореографічне мистецтво».

 • Лисичанські спортсмени стали переможцями та призерами відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

   22-26 березня в місті Київ відбулись відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці «Меморіал Костянтина Венгеля». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Київської, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце за програмою 1 дорослого розряду вибороли Савкова Вікторія та Савков Андрій, ІІІ місце за програмою Майстрів спорту посів Маслов Владислав.

 • Вітаємо переможців та призерів І етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   26 – 29 березня у місті Харків відбувався І етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та міста Київ. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія Формейшн М Юнаки