Про проведення архівним відділом комплексної перевірки Лисичанського міського суду

Вчора, 1 березня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського міського суду Луганської області.

Перевірка здійснювалась в рамках плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях з метою вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

Під час перевірки було проведено обстеження загального стану приміщень архівосховищ, перевірено науково-технічне опрацювання судових справ та документів постійного зберігання і виконання плану роботи експертної комісії, а також надано методичні рекомендації із складання акту про вилучення для знищення документів, які втратили практичне значення та не віднесені до НАФ.

Результати перевірки обговорені з керівником апарату суду Діаною Холодовською, завідувачем архіву Юлією Лагдан та архіваріусом Ганною Третьяковою.

За підсумками перевірки буде складено довідку та ознайомлено з нею керівника Лисичанського міського суду Андрія Березіна.

Начальник архівного відділу Олена Гайдук