У міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік

Відповідно до вимог бюджетного законодавства, сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік, інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина повідомила про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

Також під час заходу були обговорені питання виконання норм бюджетного законодавства, зокрема, дотримання вимог щодо оприлюднення інформації про бюджет, запровадження середнєстрокового бюджетування та ґендерно-орієнтованого підходу в бюджетному процесі.

Зі звітами про виконання паспортів бюджетних програм міського бюджету, оцінками ефективності бюджетних програм за 2019 рік можна ознайомитися детальніше у розділі «Бюджет»-«Звіти про виконання паспортів бюджетних програм».