До міської ради протягом тижня надійшло 73 звернення громадян

З 26 червня по 2 липня до Лисичанської міської ради надійшло 73 звернення громадян. На адресу вищих органів влади звернень не надходило.

Найбільш актуальними у зверненнях містян залишаються питання житлово-комунального господарства, водопостачання та водовідведення.

Зокрема, тематика звернень, порушувала питання видалення та обрізки аварійних дерев, будівництва дитячого майданчика, відновлення вуличного освітлення та дорожнього покриття, ремонту трубопроводу та систем каналізації, відновлення послуг водопостачання. А також питань тепло-, газо- та електропостачання, освіти і виховання.

Окрім того, містяни у своїх зверненнях порушували питання соціального захисту населення, а саме: призначення матеріальної допомоги на лікування та відновлення виплати соціальної допомоги по догляду за особою з інвалідністю, житлової субсидії, призначення соціального працівника по догляду за особою похилого віку тощо.

Серед інших звернень переважають питання відновлення руху тролейбусів, захисту прав споживачів та землекористування.

Усі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради