Чергове засідання виконкому пройшло в Лисичанську

Сьогодні, 20 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд міської ради звіт про виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2017 році та проект Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2018 рік, а також затвердили план проведення циклу загальноміських урочистих та культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також під час засідання члени виконкому ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про видачу дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів; затвердили план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у 2018 році, затвердили акти комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у межах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та склад міської комісії з прийому дітей у заклади дошкільної освіти; надали одноразову матеріальну допомогу мешканцям міст лисичанська, Новодружеська, Привілля; погодили проведення гастролей цирку-шапіто «Мак» ДП «Молодість» та виділили кошти на проведення загальноміських конкурсів та на участь у Всеукраїнських та регіональних конкурсах.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».