Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

Сьогодні, 5 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ніни Нецвєт про хід виконання Програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки.

Окрім того, під час засідання члени виконавчого комітету ухвалили рішення про видалення аварійних дерев та про передачу відумерлого майна, надали повноваження щодо реєстрації договорів найму (оренди) житла, внесли зміни до складу деяких комісії у зв’язку з кадровими змінами, затвердили Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, акти комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у межах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, плани загальноміських заходів, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 22-й річниці Конституції України тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».