Вітаємо хореографічні колективи - переможців конкурсу танцю "MEGAPOLIS"

27 березня у Харкові відбувся X ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс танцю «MEGAPOLIS». Місцем проведення Фестивалю традиційно став кращий танцювальний майданчик Харкова — Палац Спорту Локомотив.

Фестиваль об’єднав безліч танцювальних напрямків і зібрав більше 5000 танцюристів з різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях.

В конкурсі взяли участь хореографічні колективи Новодружеської дитячої школи мистецтв «Ювента» та «Восторг», яких підготувала до конкурсу завідуюча хореографічним відділом, викладач з класу хореографії Ангеліна Карауланова.

Кожен танець оцінювався за п’ятьма позиціями: техніка, постановка, артистизм, оригінальність, загальне враження від номера.

За підсумками конкурсу колективи «Ювента» та «Восторг» стали найкращими у номінації «Вільна танцювальна категорія» (формейшн) та посіли перші місця у своїх вікових категоріях. Учасників було нагороджено дипломами, статуетками та цінними призами.

Крім того, для учасників конкурсу були проведені розважальні заходи, а саме: аквагрим, фотозона, великі костюмовані герої, серія безкоштовних майстер-класів з постановочної роботи і з основ різних танцювальних напрямків для танцюристів і викладачів. Діти отримали заряд гарного настрою та позитиву.

Відділ культури Лисичанської міської ради