У Лисичанську святкували Міжнародний день музики

1 жовтня всі причетні до музичного мистецтва відзначають Міжнародний день музики. Це свято, що знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв’язку між людьми. Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини.

Все це відчули глядачі, які відвідали концерти у мистецьких школах міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля. Концертні програми складалися з творів українських композиторів — класиків та сучасних авторів, українських народних пісень у виконанні кращих творчих колективів, учнів та викладачів шкіл, були представлені найяскравіші хореографічні композиції.

Слід зазначити, що саме з концертів, присвячених Дню музики розпочинаються концертні сезони у мистецьких школах.

Також до святкування Міжнародного Дня музики долучились і фахівці бібліотеки для дітей № 1. Важко переоцінити вплив музики на людину. Це живе невичерпане джерело натхнення. Музика може надати насолоду, а може одночасно  викликати  сильне душевне переживання, збудити до роздумів, відкрити невідомий світ фантазій. Саме такий вплив музики відчули читачі — учасники музичної замальовки «Музика на всі часи». Діти мали можливість насолодитися звучанням творів українських композиторів: М. Леонтовича, В. Косенко, М. Березовського, Д. Бортнянського, М. Лисенка та інших. За допомогою мультимедійної презентації «10 кращих українських композиторів», присутні ознайомилися із цікавими фактами про творчість цих композиторів. Бібліотекарі зосередили увагу читачів на новинках літератури музичної тематики: А. Берізка «Відомі композитори України», К. Маслій «Солоспіви галицьких композиторів». Присутні доторкнулися до надбань національної культури, збагатили свій кругозір та здобули навички у слуханні музики.

Відділ культури Лисичанської міської ради