Вітаємо переможців Всеукраїнських відкритих рейтингових змагань "Viva - Dance"

19 травня у Лисичанську відбулись Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців і хіп-хопу «Viva — Dance». У змаганнях взяли участь танцювальні клуби і колективи з різних міст Луганської і Донецької областей, а саме: з Новопскова, Краматорська, Кремінної, Лисичанська, Новодружеська, Рубіжного, Сєвєродонецька та ін.

Місто Лисичанськ представляли учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М.Сосюри, кер. Ірина Гончарова), хореографічний колектив «Задоринки» (міський ПК, кер. Лідія Науменко) і любительське об’єднання «Смішарики» (міський ПК, кер. Дар’я Коваленко). Новодружеську дитячу школу мистецтв на конкурсі представили хореографічні колективи «Сюрприз» та «Восторг» (кер. Ангеліна Карауланова), «Карамболь», «Веселка» та тріо у складі Юрія Барановського, Ярослава Борисова і Андрія Алфімова (кер. Світлана Іванова-Зубрицька).

Понад 400 танцюристів змагались з ранку до пізнього вечору під час чудового свята танцю, яке дарувало присутнім позитивні емоції, заряд енергії, красу і гармонію. Безліч яскравих номерів, барвистих костюмів, шикарних постановок у різноманітних стилях не залишили байдужим жодного глядача.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

  • — учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» вибороли 108 призових місць, з них І місць — 74, ІІ місць — 21, ІІІ місць — 13;
  • — любительське об’єднання «Смішарики» у номінації «Вільна танцювальна композиція» здобуло І місце;
  • — хореографічний колектив «Задоринки» здобули 2 перших місця;
  • — хореографічний колектив «Восторг» І місце;
  • — тріо у складі Юрія Барановського, Ярослава Борисова і Андрія Алфімова І місце;
  • — хореографічний колектив «Веселка» ІІ місце;
  • — хореографічний колектив «Сюрприз» ІІІ місце.

Всі учасники змагань були нагороджені дипломами, медалями і кубками та солодкими призами!

Вітаємо колективи зі здобутими перемогами!

Відділ культури Лисичанської міської ради