Юні лисичанські художниці взяли участь у АРТ-каравані

В рамках медіа-проекту «Дитинство без сліз», 15 жовтня, почав свою точку відліку 13-й АРТ-караван, в якому взяли участь учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 — Ганна Терехова, Юлія Сахарова, Аліна Косоногова, Станіслава Сисоєва, Дана Захаровська. Цього разу діти відправилася в подорож через всю Україну в далеке місто Хмельницьк.

У Хмельницькому для гостей організували насичену дводенну програму. Першим пунктом стала Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Саме там відбувся брифінг за участі гостей зі Сходу, організаторів з Хмельницького, представників місцевої влади та художньої школи, а також юних талантів з нашого міста. Діти зі Сходу познайомилися з такими ж творчими ровесниками з Хмельницького та отримали подарунки від благодійного фонду «Ми поруч». Пізніше на березі Південного Бугу відбувся спільний пленер, під час якого діти малювали краєвиди Хмельницького, спілкувалися, обмінюючись враженнями та досвідом.

Наступного дня для учасників проекту організували екскурсію містом та розповіли цікаві факти з минулого та сьогодення Хмельницького, після чого діти відправилися до кінцевої мети подорожі готелю «Edem Resort Medical&Spa» який, розташований в 26 кілометрах від Львова в екологічно чистій зоні області. Місце оточене жовтіючими буками, яворами і дубами. Інтер’єри зустріли розкішними килимами - справжніми мальовничими роботами від сучасних художників до майстрів 19 віку. Дівчата відвідали художній музей і музей етнографії. Після була піша прогулянка по центру Львова і відвідування «Майстерні шоколаду».

20 жовтня творчий процес продовжився в просторому конференц-залі. Роботи дівчата виконували акриловими фарбами по зроблених в кольорі ескізах: у Ганни Терехової «Серце — яблуко в трепетних руках», у Аліни Косоногової «Щастя звалилося на голову», у Станіслави Сисоєвої «Синій кінь мрії», у Дани Захаровської «Мудрий зелений птах риба». Усі роботи дітей були виконані у рамках благодійної акції «РАЙ МОЄЇ ДУШІ» Арт фундації «ВІЛЬНІ».

Відділ культури Лисичанської міської ради