IV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА

11 та 12 квітня в місті Харків на базі Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся IV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА, в якому взяли участь працівники КЗ «Лисичанська ЦБС» — Марія Пікуль, Марина Радюшина та Олена Бугайова. Організатором форуму виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації за підтримки Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківського обласного відділення УБА.

Під час форуму розглядались теми інформаційної та медійної грамотності, кібербезпеки. Учасники знайомились з практикою роботи американських бібліотек та центрів «Вікно в Америку», обговорювали питання промоції читання серед дітей та молоді, ділилися досвідом організації сучасних заходів з використанням технологій. Велику увагу приділили обговоренню інклюзії в бібліотеках.

Унікальною можливістю для учасників форуму стала екскурсія до видавництва «Ранок», під час якої молоді бібліотекарі дізнались секрети друкарства книг та познайомились з роботою логістичного центру видавництва.

Отримані під час форуму знання будуть застосовані в роботі для покращення обслуговування користувачів бібліотек Лисичанська, а приємні враження нададуть бібліотекарям наснаги для подальшої плідної роботи.

Відділ культури Лисичанської міської ради