Вітаємо призерів відкритого кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup»

20 березня учасники хореографічного гуртка «Starway» під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський Палац культури) взяли участь у відкритому кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup», який проходив у м. Краматорськ.

Цього року до змагань долучились 438 учасників, 266 пар та 371 соло танцівників з різних міст Донецької та Луганської областей.

В різних категоріях та програмах учасники гуртка показали високий результат та вибороли 6 призових місць (1 — І місце, 2 — ІІ місця та 3 — ІІІ місця). Серед переможців Матвій Воробйов, Марія Романенко, Софія Грібанова, Валерія Міхєєва та В’ячеслав Карпенко.

Всі учасники змагань нагороджено дипломами та медалями.

Щиро вітаємо юних танцюристів та керівника, бажаємо нових перемог!