Про проведення комплексної перевірки в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

Без названияВідповідно до графіка проведення перевірок діяльності служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб-джерел формування НАФ, вчора, 30 червня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії, служби діловодства та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

Перевірка здійснювалась з метою організації та вдосконалення роботи експертної комісії, архівного підрозділу та служби діловодства, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасне попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

Під час перевірки було проведено обстеження загального стану приміщення архівосховища; перевірено науково-технічне опрацювання документів постійного зберігання та з особового складу, виконання плану роботи експертної комісії; надано методичні рекомендації зі складання описів справ постійного зберігання, з особового складу та з передавання документів, які зберігаються понад встановлені строки, до архівного відділу.

Підсумки перевірки обговорено з директором Лисичанського міського краєзнавчого музею Альоною Задорожною та з відповідальною за архів, науковим співробітником Ольгою Астрєніною.

За результатами перевірки складено довідку та ознайомлено керівництво Комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук