Артем Супрунов - срібний призер чемпіонату Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат

З 7 по 9 березня у місті Сєвєродонецьк, за участі спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна, пройшов чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років.

Учасниками турніру стали вихованці шахових секцій ДЮСШ та гуртків при школах та центрах позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Загалом, у змаганні взяли участь 12 хлопців та 6 дівчат, які мали різну кваліфікацію — від 1 розряду до любительського рівня.

Лисичанськ на чемпіонаті представляли юні учасники шахового клубу «Шах і Мат» Лисичанської централізованої бібліотечної системи, шахісти-любителі Артем Супрунов та Валерій Сабельніков. Протягом дев’яти турів лисичанські шахісти вели безкомпромісну боротьбу із більш досвідченими суперниками та показали наступні результати.

Артем Супрунов, не програвши жодної партії протягом всього турніру, з результатом 7 очок зайняв ІІ місце.

Переможці та призи змагань нагороджені грамотами та медалями.

Підготували спортсменів Олег Столяревський та Вадим Невінчанюк.