Державній казначейській службі - 25 років

Сьогодні, 27 квітня, відзначає своє професійне свято Державна казначейська служба України, якій виповнилося 25 років. Історія становлення та розвитку традицій державного казначейства України бере початок ще з Київської Русі. Ще з часів правління великих князів казначейство відігравало важливу роль у державній фінансовій політиці.

У сучасній Україні Державне казначейство створене згідно з Указом Президента України «Про Державне казначейство України» від 27 квітня 1995 року, яке здійснювало свої повноваження на підставі Положення про Державне казначейство України, затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 31 липня 1995 року №590.

З квітня 1995 року і до нинішніх днів казначейська система нашої держави впевнено розвивалась, рік від року удосконалюючись, розширяючи свій вплив на всю бюджетну сферу. В історично короткий період, в умовах законодавчої бази, яка постійно змінювалась, цей надзвичайно важливий, невід'ємний фінансовий інститут держави, попри труднощі стану в економіці неухильно виконує своє головне завдання – забезпечує реалізацію державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Точність, вчасність, відповідальність – це усе про роботу Казначейства. Казначейська служба та її працівники - є зразком чіткості та професіоналізму. За 25 років Казначейство стало злагодженою родиною, в якій працюють особливо вірні люди, які багато років віддають праці одній справі, яких з гордістю та честю можна назвати колективом!

УДКСУ у м.Лисичанську