Про роботу міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду

Вчора, 7 жовтня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Максима Головньова.

З метою захисту особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, за результатами розгляду наданих заяв та документів, опікунською радою з урахуванням норм діючого законодавства були прийняті рішення про підготовку та подання до суду клопотання щодо продовження строку дії рішення суду та про визнання осіб недієздатними та встановлення над ними опіки.

Нагадуємо, що безпосереднє ведення справ щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська (далі — управління).

З питань, пов’язаних з встановленням, здійсненням, припиненням опіки, громадяни можуть звертатися до управління за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, кабітнети № 23, 24, або за телефонами (06451) 7-28-57, 7-35-53 з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.

Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ