У Лисичанську проходить день благоустрою

 Сьогодні, 16 квітня, у Лисичанську проходить загальноміський день благоустрою в рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля».

Цього дня співробітники Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з керівником Олександром Заїкою та працівники комунальних служб міста спільними зусиллями прибирали сквер біля меморіального комплексу «Пам'ять». Територія парку була очищена від палого листя та сміття, на деревах обрізане сухе гілля. За декілька годин плідної сумісної праці сквер оновився та порадував чистотою та охайністю.

Зазначимо, що з приходом тепла комунальні заклади міста активно проводять планові роботи з весняного благоустрою. Працівниками очищуються узбіччя доріг, приводяться до ладу прибудинкові території та місця загального користування. Також відмиті й очищенні зупинки громадського транспорту від самовільно розклеєних оголошень і підготовані до подальшого фарбування та інше.

 

 Окремо слід зазначити, що КП «ЛЖЕК №5» виконано поточний ремонт пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям» та приведено в належний стан прилеглу територію.

Шановні мешканці міста!

Дякуємо тим, хто вже долучився до прибирання та зробив внесок у наведення ладу у нашому спільному домі.

Закликаємо підтримувати чистоту та порядок у вже благоустроєних місцях!

Пам’ятаймо, тільки сумісними зусиллями наше місто стане чистим, охайним та комфортним!