Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

Сьогодні, 14 липня, в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, керівництво багатопрофільної лікарні, ЗМІ.

Цей корпус, розташований на першому поверсі, реконструйовано за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» для облаштування приймального відділення.

«Сьогодні необхідно було перевірити, чи завершили недоробки, які залишися після ремонту та на які скаржилися лікарі. Наразі всі роботи завершені, — зазначив Сергій Гайдай. — У відділенні вже встановлений новий комп’ютерний томограф — треба лише дочекатися всіх дозвільних документів. Також в лікарні чекають на сучасний ангіограф, який надійде до кінця року. Відповідні приміщення вже повністю готові».

За словами лікарів, обстеження там будуть безкоштовними.

До реконструкції будівлі загальна площа приймального відділення складала 131 м2, наразі — 499,1 м2, в тому числі площа прибудови — 394 м2.

У прибудові розташовані приміщення для розміщення медичного обладнання — МРТ, КТ та ангіографа. Кожна діагностична установка розміщується в окремому приміщенні відповідно до вимог технічної документації.

У лікарні забезпечено цілодобове надання невідкладної медичної допомоги, проводяться планові та екстрені хірургічні втручання, в тому числі, з використанням ендоскопічних методів, надається медична допомога породіллям та новонародженим, хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу, інфаркту міокарда та хворим з іншою патологією.