Відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля

 Працювати у закладі дошкільної освіти – унікальне покликання, яке несе в собі добро, красу та справедливість. Саме про це йшлося сьогодні,  24 вересня, під час заходу з нагоди професійного свята працівників закладів дошкільної освіти – Всеукраїнського дня дошкілля, який відбувся  в закладі дошкільної освіти № 2 «Бірюза».

У заході взяли участь керівники закладів дошкільної освіти Лисичанської територіальної громади. З вітальним словом виступила начальник управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Худоба та подякувала за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

«Нехай у ваших родинах панує злагода й достаток, в серцях – любов, а в душах – спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним, а всі діти – усміхненими й щасливими!» – побажала Тетяна Валеріївна.

Учасники святкового заходу мали можливість згадати історію розвитку дошкільної освіти, обговорити проблеми сьогодення та дегустувати страви, приготовані за оновленими технологічними картками.

Ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників закладів дошкільної освіти Лисичанської територіальної громади! Бажаємо здоров’я, міцних нервів і творчої наснаги! Зі Святом!

Управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації