Оголошується конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

Експерт з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком.

Технічне завдання для експерта з питань управління багатоквартирним будинком, а також умови оплати праці такого експерта визначені у додатку до цього оголошення.

Строк виконання завдання експертом становить три місяці.

Для участі у конкурсі зацікавлені особи заповнюють реєстраційну форму, доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iT-DbK1Grd5qFT_cyju1kUtMjO4qe0uyuP3Wt2t471c Зацікавлені особи також подають:

1) резюме;

2) документи, що характеризують претендента та підтверджують його кваліфікацію (подання характеристик, рекомендацій, наукових публікацій та інших документів, що підтверджують кваліфікацію претендента , вітається)

3) документи, що підтверджують статус особи як платника податків (фізична особа, ФОП тощо).

4) розроблену методику виконання визначеного технічного завдання із зазначенням строків його виконання (зверніть увагу, що строк виконання завдання не може перевищувати три місяці).

Документи необхідно надсилати на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 7 серпня 2016 року.

З додатковими запитаннями та уточненнями можна звернутися до керівника проекту Козіної Віри на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .