ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Електронне конструювання"

За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Електронне конструювання».

Розклад занять: понеділок, середа 14.00-18.00, неділя 10.00-14.00

Кількість місць обмежена!

Заняття у гуртку проходитимуть за допомогою конструкторів «Знаток».

Електронний конструктор «Знаток» включає десятки елементів, з яких навіть дитина зможе скласти безліч електричних ланцюгів. Поєднуючи за схемою вимикачі, лампочки, світлодіоди, електромотор, транзистори, конденсатори та інші елементи електроніки, дитина легко зможете зібрати радіоприймачі АМ і FМ, цифровий диктофон, цифрову індикацію, автоматичні освітлювачі, вимірювальні схеми, музичні дзвінки, імітатори звуків та інше.

За допомогою електронного конструювання легко буде зрозуміти дитині як влаштовано радіо, як запалюється лампочка і відповісти на важкі запитання з області електроніки.

Простота з’єднання і пояснення керівника гуртка дозволить зібрати схеми навіть дитині п’яти років, а різноманіття елементів дасть можливість навіть не обізнаній в електроніці людині зібрати щось нове і потім втілити це в реальному житті. Електронне конструювання важливе не тільки тим, що дає побудувати за схемою різні прилади. Воно також є і базою для різних експериментів і спостережень. Збираючи діючі прилади, дитина починає потихеньку розуміти закони фізики і робити власні висновки із явищ, які спостерігає.

Самостійне проведення експериментів і їх результатів є важливим етапом становлення логічного мислення. Освоївши проведення дослідів у фізиці, дитина легко перенесе це в інші науки і галузі знань.

Займаючись електронним конструюванням, дитина будь якого віку отримає основні знання з електрики і електроніки. Надалі ці знання сильно допоможуть дитині при вивченні фізики в школі. Адже теоретичний курс фізики тільки доповнить і розставить по місцях вже наявні практичні знання. Крім того, вміння розібратися в енилектричній схемі або зрозуміти принцип дії електронного пристрою, обов’язково стане в нагоді дитині в дорослому житті, навіть якщо його професія не буде пов’язана з фізикою.

Отже, ласкаво просимо до нашого Центру!

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді