До уваги ініціативних мешканців міста!

Луганською обласною державною адміністрацією — обласною військово-цивільною адміністрацією оголошено конкурс проектів місцевого розвитку (далі — Конкурс).

Ініціаторами проектів місцевого розвитку (далі — Проект) можуть бути органи самоорганізації населення, громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян, які внесли Проект на розгляд місцевої ради та взяли на себе зобов’язання залучити до його фінансування небюджетні кошти в обсязі не менше 5% від його загальної вартості. Гранична сума співфінансування проекту з обласного бюджету складає 200 тис. грн. та не перевищує 50% його вартості. Тобто максимальна вартість проекту не може перевищувати 400 тис. грн. Частка співфінансування проекту з міського бюджету становить різницю між часткою фінансування з обласного бюджету та сумою коштів, які залучені ініціатором проекту.

Проект має відповідати вимогам, передбаченим Положенням про обласний конкурс проектів місцевого розвитку, яке затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20.06.2017 № 408 (у редакції розпорядження голови облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21.02.2018 № 156).

Перелік пріоритетних напрямів при проведенні обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році:

1

«Освіта — новий освітній простір»

Поточний або капітальний ремонт, реконструкція будівель та споруд, придбання обладнання для закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.

2

«Охорона здоров’я»

Поточний або капітальний ремонт, реконструкція будівель та споруд, придбання обладнання та інвентарю для районних та міських комунальних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів.

3

«Культура»

Поточний або капітальний ремонт, реконструкція будівель та споруд, придбання обладнання та інвентарю для клубних закладів культури, бібліотек, музеїв.

4

«Вуличне освітлення»

Будівництво, ремонт, реконструкція приладів та мереж вуличного освітлення, доріг та пішохідних доріжок, місць загального користування.

5

«Екологічні ініціативи»

Будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування, благоустрій парків, скверів, водоймищ, місць відпочинку. Заходи щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Строк подання проектів: з 16.03.2018 по 22.05.2018.

З Положенням можна ознайомитись на сайті облдержадміністрації (http://loga.gov.ua/) у розділі «Конкурс проектів місцевого розвитку» або за наступним посиланням http://loga.gov.ua/oda/about/depart/lawdep/konkurs_proektiv_miscevogo_rozvitku