Про проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

Упродовж червня 2020 року — січня 2021 року Ресурсний центр ГУРТ — інноваційний акселератор суспільних перетворень — за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Мета якого впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

У межах проєкту планується запуск навчальної програми, яка включатиме онлайн-навчання, супервізійні та інтервізійні сесії, а також менторську підтримку. Учасники/учасниці, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи самодопомоги у цільових громадах проєкту, матимуть змогу отримати сертифікат компетентності, долучитися до спільноти практиків самодопомоги в Україні, а також претендуватимуть на фінансову підтримку своїх мікропроєктів.

До участі у проєкті запрошуємо представників/представниць соціальних і соціально-психологічних служб державної та комунальної форм власності, які працюють у Лисичанську.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі, до 21 липня 2020 року (включно) потенційні учасники мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://bit.ly/selfhelpL

Учасники/учасниці, відібрані після заповнення реєстраційної анкети, отримають усю логістичну інформацію стосовно майбутнього навчання.

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до програмної директорки Ресурсного центру ГУРТ Катерини Полякової за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефоном +38 066 568 36 13.

Ресурсний центр ГУРТ — інноваційний акселератор суспільних перетворень