Управління освіти інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі — Лисичанська міська ВЦА) інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів оренди.

Назва об’єктів оцінки:

— нежитлове приміщення площею 44,3 м² (відповідно до технічного паспорта «В») за адресою: смт. Мирна Долина, вул. Совхозна, 50;

— нежитлове приміщення площею 203,5 м² (відповідно до технічного паспорта «Б-1») за адресою: с. Лисичанське, вул. Ювілейна, 17а.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

Замовник послуг з оцінки: Управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, телефон: (806451) 7-32-28, 7-32-54, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Платник робіт з оцінки: замовник оцінки.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) — 09.09.2021 (орієнтовно).

Конкурсний відбір відбудеться за процедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу Фонду державного майна України 16.01.2018 № 47) (далі — Положення).

До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, що діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на кожен об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається з:

  • — підтвердних документів;
  • — пропозицій, запечатаних в окремому конверті, щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт у календарних днях;
  • — документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з додатком 2 до Положення).

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

  • — заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 3 до Положення);
  • — копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу І Положення (за наявності);
  • — письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);
  • — інформація про претендента (згідно з додатком 4 до Положення).

При врахуванні досвіду учасника конкурсу та (або) оцінювачів конкурсною комісією буде враховуватись в якості подібного до об’єктів оцінки — практичний досвід з оцінки приміщень, частин будівель.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Враховуючи інформацію Фонду державного майна України (лист від 24.02.2021 № 10-59-3947 «Щодо показників середніх значень ціни надання послуг з незалежної оцінки у II півріччі 2020 року»), повідомляємо, що очікувана ціна послуг з оцінки, яка буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможців становить не більш ніж 2,8 тис. грн.

Місцезнаходження конкурсної комісії та робочої групи: вул. Сєвєродонецька, 62, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100.

Телефон для довідок (806451) 7-32-28, 7-32-54.

Конкурс відбудеться о 10.00 9 вересня 2021 року в управлінні освіти Лисичанської міської ВЦА за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100.

Конкурсна документація подається до управління освіти Лисичанської міської ВЦА за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), а саме до 3 вересня 2021 року. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єктів оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Управління освіти Лисичанської міської ВЦА