ТОВ "Новомосковський посуд" запрошує працівників

3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів — 39 вакансій, серед яких — емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.

Під час організованої скайп-конференції фахівець з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Новомосковський посуд» Інна Яцевич розповіла про потребу підприємства в кадрах, в тому числі про можливість отримання професії на підприємстві, умови та оплату праці, окремо зупинилась на додатковому соціальному пакеті, що безумовно зацікавить іногородніх працівників: щомісячна компенсація витрат на проживання в розмірі 2000 грн. для одиноких працівників або 3000 грн. на двох працюючих членів сім’ї), оплата проїзду, організація комплексних обідів та подальше п’ятдесятивідсоткове відшкодування витрат на харчування, а також на додатковому соціальному пакеті, що надається профспілковою організацією підприємства.

Вже під час проведення міні-ярмарку 3 особи (в тому числі сімейна пара) виявили бажання працевлаштуватись на підприємстві.

Співпраця з ТОВ «Новомосковський посуд» з питань підбору кадрів продовжується.

Для уточнюючої інформації звертатися до Лисичанського міського центру зайнятості у відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи (06451) 7-07-15.

Лисичанський міський центр зайнятості