Перевірка якості соціальних послуг відбулась у терцентрі

Лисичанський територіальний центр провадить свою діяльність відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови КМУ від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Державних стандартів догляду вдома, паліативного догляду, соціальної адаптації та Положення про територіальний центр і Порядку надання соціальних послуг, затвердженого Лисичанською міською радою.

Одним із основних завдань територіального центру є забезпечення якісного надання соціальних послуг. З метою дотримання встановленого порядку і покращення якості соціальних послуг, оптимізації роботи та підвищення рівня професійної компетенції персоналу в територіальному центрі проводиться внутрішній моніторинг та оцінка якості соціальної послуги догляду вдома, паліативного догляду та послуги адаптації. Перевірка якості надання послуг проводиться відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики від 27 грудня 2013 року № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг». Під час перевірки враховуються результати анкетування отримувачів послуг та пропозиції щодо покращення роботи.

18 жовтня в Лисичанському терцентрі Департаментом соціального захисту населення Луганської ОДА було проведено зовнішній моніторинг з оцінки якості соціальних послуг. Перевірка пройшла у формі діалогу, методичної допомоги та обговорення загальних проблем у сфері надання соціальних послуг.

Метою зовнішнього моніторингу було визначення відповідності послуг потребам одержувачів соціальних послуг. Фахівці Департаменту ретельно ознайомились із статистичними даними щодо діяльності відділень терцентру, переглянули документацію у структурних підрозділах установи, надали відповіді на запитання, що стосуються повсякденної роботи. Крім того, було обговорено напрями подальшої роботи та заходи для її вдосконалення.

Лисичанський територіальний центр