Щодо послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних терцентру

 Керівництвом та фахівцями відділення соціальної допомоги вдома постійно (планово та позапланово) здійснюються перевірки роботи соціальних робітників на закріплених дільницях за місцем проживання клієнтів відділення.

Метою перевірок є оцінка якості надання соціально-побутових послуг, дотримання графіку відвідувань клієнтів відділення, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками. Одночасно проводиться анкетування отримувачів соціальних послуг з метою визначення об’єктивної оцінки та поліпшення якості надання послуг, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

З початку року у відділенні соціальної допомоги вдома було проведено 330 перевірок, в тому числі 62 перевірки в режимі телефонного зв’язку (у період карантину). В цілому отримувачі соціальних послуг задоволені роботою соціальних робітників. Заходи послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних надаються вчасно та якісно, відповідно до укладених договорів та індивідуальних планів

За результатами перевірок проводиться ретельний аналіз, надаються необхідні роз’яснення соціальним робітникам щодо надання соціальних послуг, проводиться супервізія, тощо.

Відділенням соціальної допомоги вдома з початку 2020 року 482 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано послуги догляду вдома, в тому числі паліативного догляду за місцем їх проживання.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)