У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч з поетесою Валентиною Голубицькою

 Зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Робота відділення денного перебування Лисичанського терцентру спрямована на згуртованість літніх людей та осіб з інвалідністю для задоволення їх пізнавальних і культурних інтересів, створення умов для спілкування і активного життя та збереження і підвищення інтелектуального рівня. Для підопічних відділення проводяться різноманітні святкові та урочисті заходи, літературні зустрічі, екскурсії, вечора романсів, конкурсно-розважальні програми, зустрічі з поетами та видатними людьми міста та ін.

Вчора, 24 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч із членом міжнародного співтовариства письменницьких спілок Валентиною Голубицькою.

Літературна зустріч була приурочена Всесвітньому дню поезії. Це свято покликане сприяти розвитку поезії, поверненню до традиції поетичних читань та відновленню діалогу між поезією та іншими видами мистецтва.

На заході пані Валентина не лише щиро та емоційно читала свої вірші, а й розповідала про історії їх виникнення.

Валентина Голубицька – не просто поетеса, вона – художник слова, митець, який тонко відчуває життя у всіх його відтінках. В її віршах і світ, і радість і тривога – все те, чим наповнено наше життя. Вона без пафосу пише про тонкі та важливі для людей питання, може розрадити та надихнути.

Літературна зустріч пройшла у позитивній творчій атмосфері, тому що поезія має важливе значення у духовному збагаченні людини. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, згуртовувати націю і об’єднувати людство.

Підопічні терцентру подякували Валентині Голубицькій за чудовий настрій та побажали поетесі сповнення творчих задумів та мрій.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)