Майже 11 млн грн. статків вже задекларували мешканці Лисичанського регіону

«В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітували 167 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 10 млн 773,6 тис. грн., — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. — З початку поточного року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 213,1 тис. грн., сума військового збору до сплати складає 49,8 тис. грн.».

Так найбільші доходи, отримані у минулому році, задекларували 32 мешканця Лисичанського регіону у вигляді спадщини — 1 млн 911,7 тис. грн.

Ще 17 громадян задекларували дохід від продажу (обміну) рухомого або нерухомого майна та інших доходів — 1 млн 38,6 тис. грн.

«Щоб процес декларування був максимально зручним, для громадськості та бізнесу створено всі належні умови. Подати декларацію, отримати фахові консультації щодо її заповнення та бланки декларацій можна в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок та подати декларації у відповідний термін» — зазначив Сергій Макаренко.

Звертаємо увагу: декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу Державної фіскальної служби: «Електронний кабінет платника податків» за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанськ