У Лисичанську оголошено карантин

З 13 березня по 3 квітня 2020 року на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля оголошено карантин. Таке рішення було прийнято сьогодні, 12 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання присутні розглянули питання про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Зокрема, начальник Лисичанського міського управління ГУ Держспоживслужби в Луганській області Геннадій Шпень відзначив, що Кабінетом Міністрів України прийнята Постанова від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», яка встановлює карантин через загрозу епідемії короновірусу в Україні.

Заступник міського голови Максим Головньов окреслив головні заходи, що необхідно ввести задля безпеки городян у сфері охорони здоров’я.

Після обговорення, члени комісії вирішили встановити карантин на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з 13 березня по 3 квітня 2020 року. Зокрема, заборонити відвідування усіх закладів дошкільної, загальної середньої освіти, незалежно від форми підпорядкування, скасувати проведення культурно-мистецьких, спортивних, молодіжних, масових заходів та заходів з національно-патріотичного виховання.

Керівникам закладів охорони здоров’я міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля члени комісії доручили у своїй роботі керуватися актами Міністерства охорони здоров’я, Всесвітньої організації охорони здоров’я та Ради національної безпеки і оборони України; суб’єктам господарювання — організувати розробку профілактичних заходів відповідно до вимог постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», проводити контрольний температурний режим серед працівників, а при виявлені ознак інфекційних респіраторно-вірусних захворювань, відсторонювати персонал від роботи та повідомляти найближчі лікувальні заклади тощо (деталі у протоколі).

Для здійснення відповідних заходів (профілактичних та протиепідемічих) та з організаційних питань щодо запобігання поширення короновірусу COVSD-19 за консультацією звертатись до відділу охорони здоров'я Лисичанської міської ради та Луганського обласного лабораторного центру.