Запрошуємо до співпраці суб’єктів господарювання!

З метою розвитку та активізації співробітництва суб’єктів господарської діяльності в рамках транскордонного формування «Єврорегіон «Донбас» Луганська регіональна торгово — промислова палата (далі — палата), в межах компетенції, здійснює заходи щодо аналізу та збалансованості зовнішньоекономічних зв’язків бізнес — структур.

Для більш ефективної роботи в цьому напрямку пропонуємо долучитися до співпраці з робочою групою Єврорегіону «Розвиток економічного співробітництва, промислова кооперація, співпраця в сфері стандартизації, метрології та сертифікації», яка діє на базі палати.

Палата зацікавлена у вивченні проблемних питань щодо взаємодії підприємницьких структур з бізнес — партнерами Російської Федерації та інших країн світу, а також у розвитку промислової кооперації суб’єктів господарювання, з метою сприяння у можливому їх вирішенні на регіональному, національному та міжнародному рівнях. На сьогодні палата має статус регіонального центру субконтракції.

З діяльністю Луганської регіональної торгово — промислової палати можна ознайомитись на офіційному сайті http://lcci.lg.ua/.