Навчання у рамках Програми "Українська ініціатива"

Регіональною робочою групою Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва продовжено до 05.04.2014 черговий набір на навчання за Програмою у 2014 році на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Перепідготовка спеціалістів фінансується як за рахунок державного бюджету, так і власних коштів, або коштів підприємств, які направляють спеціаліста. Орієнтовна вартість навчання складає 5,5 тис. грн. Форма навчання очно-заочна, термін — 10 місяців. Випускники отримують диплом спеціаліста про вищу освіту державного зразка за напрямом «Менеджмент» та спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» і матимуть змогу пройти стажування на підприємствах Німеччини.

Учасниками Програми можуть бути підприємства та організації будь-якого профілю та форм власності, які направляють для перепідготовки своїх спеціалістів, а також підприємці.

Програмою не передбачена перепідготовка державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, що не зареєстровані в Україні як юридичні особи.

Вимоги до претендентів на участь у конкурсному відборі на навчання:

— особи віком до 40 років;

— закінчена вища освіта ( не економічна);

— досвід роботи на управлінських посадах (більше 1 року).

Перелік документів та форми для заповнення претендентами розміщено на офіційному веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (http://economy.loga.gov.ua) у розділі «Підприємництво» (підрозділ «Програма перепідготовки управлінських кадрів», «Перелік документів та форми для навчання у 2014 році»).

Прийом документів на паперових та електронних носіях (форми 1, 2, 3) здійснюється секретарем Регіональної робочої групи за адресою: пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, буд. 3-а, м. Луганськ, Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кім. 415 або 521, тел.: (0642)58-57-12,53-32-19,50-01-96.

При собі необхідно мати оригінали диплома та паспорта.

Термін прийому документів — до 05.04.2014.