Про новий проект Британської Ради

З метою налагодження міжнародних зв’язків Департамент відпрацював співпрацю з багатьма міжнародними організаціями, фондами та агентствами.

Інформуємо вас, що Британською Радою оголошено відкритий конкурс партнерів до проекту «Активні громадяни» на 2015-2016 роки. У конкурсі можуть брати участь6 громадські організації, благодійні фонди, молодіжні об’єднання та інші.

Проект передбачає проведення у 2015-2016 роках майстер-класів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Партнерами проекту можуть бути виключно організації. Заявки від фізичних осіб не прийматимуться. Дедлайн подачі заявок — 20 квітня.

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 12-16 травня 2015 року підготовчий майстер-клас «Активних громадян». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у реалізації програми «Активні громадяни» у своїх спільнотах та громадах.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні громадяни» в 2015-2016 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:

 • Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні;

 • Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;

 • Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох тренерів/фасилітаторів;

 • Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, що також проводити моніторинг, оцінки та звітування в рамках проекту;

 • Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності Британської Ради.

Крім того, заявки повинні бути:

 • отримані у встановлений термін;

 • повністю заповнені у відповідному форматі (Microsoft Office Word);

 • включати усю необхідну документацію.

 • Для більш детального ознайомлення з зазначеним Проектом наводимо посиланням на вебсайт http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2015, а також надсилаємо аплікаційну форму заявки потенційного партнера проекту «Активні громадяни» та посібник фасилітатора (додається).

  У разі виникнення запитань, просимо звертатися до:

  — головного спеціаліста відділу сприяння інвестиційній діяльності Департаменту Тараканової Ю.І. тел.: (06452) 23 307 або 0997446932

  - заступника начальника управління – начальник відділу сприяння інвестиційній діяльності Департаменту Почтовік О.В. тел. (06452) 23 307 або 0502192292

  менеджера проекту Віталія Тихоновича за телефоном +38044 490 56 00 або на е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Додатки: в електронному вигляді на 187 арк.