Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника голови комісії Олени Єздакової.

Під час засідання членами комісії розглянуто 105 заяв, з них:

— 4 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 99 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 2 заяви щодо припинення надання житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії прийнято рішення щодо призначення державної соціальної допомоги трьом малозабезпеченим сім’ям, одній сім’ї розмір допомоги був зменшений на 20 відсотків.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 77 заявникам. Вісьмом — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Одному заявнику житлова субсидія, за рішенням комісії, буде розрахована з урахуванням фактично отриманих доходів.

Членами комісії розглянуто 13 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, одному заявнику було відмовлено.

Комісією надано згоду щодо припинення надання житлової субсидії по двом поданим заявам.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році вже було проведено 19 засідань комісії на яких розглянуто 1092 заяви щодо призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради