Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

24 жовтня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Очолив засідання комісії заступник міського голови Максим Головньов.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 135 заяв, з них:

— 3 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 126 заява щодо призначення житлової субсидії;

— 6 заяв з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянута одна заява з питання подовження строку подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії.

За результатами роботи комісії двом сім’ям призначена державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 94 заявникам, 1 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 19 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та 2 особам житлова субсидія буде призначена у відповідності з діючим законодавством у зв’язку з отриманням доходів менших ніж розмір мінімальної заробітної плати. Комісією, також, було розглянуто ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем фактичного проживання, комісією прийняте позитивне рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році проведено 32 засідання комісії, на яких розглянуто 2876 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення