Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади управління будівництва та архітектури.

Спеціаліст І категорії відділу капітального будівництва

Основні вимоги до кандидатів:

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта в галузі знань «Архітектура та будівництво» або «Управління та адміністрування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, знання програми Microsoft Office (Word. Excel).

Функціональні обов’язки:

Забезпечує додержання законодавства у сфері будівництва, архітектури та містобудування. Виконує роботу пов’язану з опрацюванням технічної інформації та аналітичної діяльністі відділу капітального будівництва. Контролює та оцінює стан справ на відповідній ділянці роботи, аналізує хід реалізації завдань. Взаємодіє з підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до повноважень структурного підрозділу.

Готує проєкти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов’язаних прийняттям та виконанням управлінських рішень, а також відповіді на звернення та заяви, що надійшли на розгляд до відповідного структурного підрозділу. Забезпечує ведення діловодства.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, надається за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, ІІ поверх, управління будівництва та архітектури або за телефоном: (06451) 7-26-37.

Документи приймаються по 22 грудня 2021 року (включно).

Відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.11.2021 №664-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади».