У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

Начальник відділу комп’ютерного забезпечення Олена Ракова ще раз нагадала присутнім про порядок оприлюднення наборів відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Також під час наради начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк ознайомила присутніх з проектами розпоряджень міського голови про забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Лисичанській міській раді та її виконавчих органах та про затвердження Переліку наборів даних виконавчих органів Лисичанської міської ради.

Зазначимо, що на офіційному сайті Лисичанської міської ради розпочато роботу щодо оновлення наборів даних відповідно до Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами та доповненнями.