У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Сьогодні, 19 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Комісія створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. 

Під час засідання членами комісії було розглянуто 104 заяви, з них 1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 102 заяви щодо призначення житлової субсидії та 1 заява з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянуте подання на 30 осіб щодо припинення надання житлової субсидії, та 12 заяв з питання подовження строку подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії.

За результатами роботи комісії одній багатодітній сім’ї призначена державна соціальна допомога як малозабезпеченій сім’ї.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 32 заявникам, 4 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 25 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та 37 особам житлова субсидія буде призначена у відповідності з діючим законодавством у зв’язку з отриманням доходів менших ніж розмір мінімальної заробітної плати. Комісією, також, було розглянуто ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заяві, з питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем його фактичного проживання, комісією прийняте позитивне рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році проведено 28 засідань комісії на яких розглянуто 2488 заяви з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради