Засідання чергової 52-ї сесії пройшло у міській раді

Вчора, 25 жовтня, відбулось засідання чергової 52-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання. Засідання очолив секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков.

В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання депутати заслухали інформацію голови Лисичанського територіального комітету профспілки працівників вугільної промисловості Володимира Іванішина щодо ситуації, яка склалася на шахті ім. Г.Г.Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» і в цілому на підприємствах вугільної галузі, та прийняли звернення до центральних органів виконавчої влади та Луганської обласної державної адміністрації — військово-цивільної адміністрації з питань вирішення проблем сталого функціонування підприємств вугільної промисловості ПАТ «Лисичанськвугілля».

Також депутати заслухали та обговорили інформацію директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» Євгена Лисенко щодо ситуації з можливого повного припинення постачання електричної енергії ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 31 жовтня 2018 року та директора КП «Лисичанськтепломережа» Андрія Панаїта щодо готовності до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2018 — 2019 років.

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік та прийняли звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Комітета Верховної Ради України з питань бюджету, голів фракцій політичних партій у Верховній Раді України, народного депутата України Сергія Дунаєва, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра соціальної політики Андрія Реви, в.о. Міністра фінансів України Оксані Маркарової щодо збільшення освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету на 2018 рік на покриття незабезпеченої потреби на оплату праці педагогічних та медичних працівників міста.

Депутатським корпусом була ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин, затверджена Програма міських заходів по роботі з головами будинкових комітетів м. Лисичанська на 2019 рік, внесені зміни до штатного розпису комунального закладу «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», до списку присяжних, до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2018 рік.

Окрім того, депутати призначили Дмитра Ладіка директором Лисичанської міської ДЮСШ, ухвалили рішення про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2021 роки, про звіти депутатів Лисичанської міської ради сьомого скликання перед виборцями, про організацію харчування дітей у закладах освіти, надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність друкованої продукції.

Також на засіданні депутати заслухали голову міської організації профспілки працівників освіти м. Лисичанська Миколу Сосніна та підтримали звернення Лисичанської організації профспілки працівників освіти до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо зміни формули розрахунку освітньої субвенції.

Окрім того, заслухали інформацію члена громадської ради при Луганській облдержадміністрації Анатолія Рижкова та підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та керівництва Луганської ОДА щодо прискорення процедури передачи спортивного комплексу, за адресою м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 345, з державної до комунальної власності.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».