У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 7 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Окрім того, на черговому засіданні були затверджені рішення по перерозподілу видатків міського бюджету Лисичанська на 2020 рік, передбачених Управлінню з виконання політики міської ради в галузі ЖКХ, відділу охорони здоров’я та відділу освіти міської ради.

Більшістю членів виконкому були скасовані рішення щодо організації роботи ЦНАП у Лисичанську в період дії карантину та затверджений новий Перелік адмінпослуг центру, норми питомого теплового навантаження, середньорічна норма витрат теплової енергії на опалення, рішення комісії з вирішення спірних питань землекористування; внесені зміни у зв’язку з кадровими змінами до складу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсацій за належні для отримання жилі приміщення; надана одноразова матеріальна допомога мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля та виділені кошти для проведення заходів, присвячених Дню звільнення міста від незаконних збройних формувань тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».