Стихійна торгівля

 З метою виявлення і ліквідації місць стихійної торгівлі на території міста та контролю за дотриманням санітарного законодавства мобільною групою у складі співробітників поліції та спеціалістів відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ 25 лютого було проведено рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі в південній частині міста та районі, прилеглому до ринку ДП «Лисичанський ринок». На 3 осіб, які самовільно встановили місця торгівлі та здійснювали торгівлю продовольчими товарами, складено протоколи за ст. 152 КУпАП.

У черговий раз спеціалістами відділу споживчого ринку була проведена роз'яснювальна робота з громадянами, які здійснюють несанкціоновану торгівлю щодо можливості здійснення роздрібної торгівлі продовольчими та не продовольчим товарами тільки в спеціально відведених для цього місцях, де організовано ветеринарно-санітарний контроль, а саме на території спеціально обладнаних ринків.

Закликаємо не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Рейди будуть продовжуватись і надалі.

Відділ споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська