У Лисичанську проведено рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі

 Сьогодні, 17 серпня, мобільною групою проведено рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі у Лисичанську. До складу мобільної групи увійшли спеціалісти відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та співробітники поліції.

У ході рейду складено 8 протоколів за ст. 152 КУпАП на осіб, які самовільно встановили місця торгівлі та здійснювали торгівлю продовольчими товарами.

Мета заходу – виявлення та ліквідація місць стихійної торгівлі на території міста та контролю за дотриманням санітарного законодавства.

У черговий раз спеціалістами відділу споживчого ринку проведена роз’яснювальна робота щодо можливості здійснення роздрібної торгівлі продовольчими та не продовольчим товарами тільки в спеціально відведених для цього місцях, де організовано ветеринарно-санітарний контроль, а саме на території спеціально обладнаних ринків.

Шановні громадяни! Закликаємо не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Рейди будуть продовжуватись і надалі.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА