В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби греко-римської

10 січня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 45 спортсменів.

Кращими, виборовши І місце, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Артем Булатов, Олександр Вісягін, Павло Харченко, Данило Власенко, Всеволод Ракєєв, Іван Івченко, Ростислав Червяков, Микола Макаров, Олексій Ладік, Андрій Земляной, Бахтіяр Тагієв.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо

11 січня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків, дівчат (2002-2004р.н.), юніорів, юніорок (2000-2002р.н.) та серед юнаків, юніорів бойового розділу. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Щастя та смт Красноріченське.

На відкритті змагань з привітальним словом до спортсменів звернувся заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Олексій Бльоскін.

Подробнее...

У Лисичанській міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

11 січня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007-2010 р.н. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Щастя та смт Красноріченське.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

10 січня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005 р. н. та молодше, що проходили в місті Бахмут. Загалом в змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з міні-футболу

11 та 12 січня на спортивній залі «Скляр» пройшли ігри чемпіонату Лисичанська з міні-футболу серед юнаків 2009-2010р.н. та 2007-2008р.н.

Призові місця розподілилися наступним чином:

Подробнее...

Щодо відпочинку та оздоровлення дітей пільгової категорії

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту з метою реалізації державної політики у сфері організації відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, здійснює підбір дітей пільгової категорії віком з 7 до 17 років для відпочинку та оздоровлення в «Міжнародному дитячому центрі «Артек» Київська обл. та «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса за рахунок бюджетних коштів та з частковою оплатою вартості путівки за рахунок батьків:

Безоплатні путівки надаються наступним категоріям дітей:

Подробнее...

У Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної

27 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної В змаганнях взяли участь 96 спортсменів.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Поліна Пікуль, Христина Сик, Ганна Данько, Анастасія Кокорєва, Мілана Коробка, Стефанія Новохоцька, Мирослава Кириченко, Аріна Радюшина, Валерія Мішина, Поліна Лебеденко, Евеліна Борісович, Соломія Глазунова, Аліса Бередна;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся новорічний чемпіонат міста з Айкідо

 21 грудня в спортивному приміщенні за адресою: вул .Європейська, 87 пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 67 спортсменів міста та показали наступні результати в своїх категоріях:

Вложения:
Скачать этот файл (Rezultatu_zmagan.docx)Rezultatu_zmagan.docx[Результати змагань]31 kB

Подробнее...

У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате

 21 грудня у Лисичанській ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста (Новорічний турнір серед молодших юнаків та юнаків) та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате серед юнаків, юніорів та дорослих.

У міських змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів, а в обласних змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з міст: Лисичанськ та Попасна (Луганської області).

В запеклій боротьбі Лисичанські спортсмени завоювали наступні місця:

Розділ Куміте:

Подробнее...

Лисичани стали кращими на Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

21 грудня в місті Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

Наступні вихованці міської ДЮСШ стали кращими в категоріях:

Категорія «Діти»

Матвій Медик – Єлизавета Курбатова;

Категорія «Юнаки»

Матвій Медик – Даріна Куманікіна.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу WAKO

14 та 15 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі «1 WIZARD OPEN RING 2019» з кікбоксингу WAKO в місті Київ. До змагань долучились 470 спортсменів з Ізраілю, Азербайджану, Угорщини, Молдови, Польщі та України.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Руслан Юпатов;

Подробнее...