Дмитро Федорчук, Андрій Лифар та Костянтин Жалдаков відзначені обласними Грамотами

Минулої п’ятниці, 13 вересня, в Луганській облдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, в якому взяли участь представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та спортивної спільноти нашого міста.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні

Минулої п’ятниці, 13 вересня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбувся традиційний урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Під час заходу за багаторічну сумлінну, плідну працю, високі спортивні досягнення, професіоналізм і пропаганду здорового способу життя, активну громадську позицію заступник міського голови Ігор Ганьшин та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт відзначили Грамотами та пам’ятними подарунками наступних представників спортивної спільноти міста: Олексія Ладіка, Дмитра Ладіка, Володимира Савчука, Олену Резніченко, Тетяну Сазонову, Віталія Ляшенка, Кирила Лашка, Миколу Кравця, Василя Корнєва, Михайла Глобу та Дмитра Карауланова.

Подробнее...

У Лисичанську відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

14 вересня на базі Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо, присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні серед юнаків та дівчат 2007-2011р.н. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів зі Слов’янська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, смт Красноречинське та Троїцьке.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Євгенія Гармаш (23 кг), Матвій Савченко (50 кг);

Подробнее...

Лисичанські спортсмени вибороли І місце у загальнокомандному заліку відкритого чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

14 вересня на базі Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та чоловіків у бойовому розділі, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.

В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів зі Слов’янська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, смт Красноречинське та Троїцьке.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Мирослава Савченко (44 кг) Катерина Тростянська (64 кг), Віталіна Пєтухова (72 кг), Станіслав Синявський (57 кг бойовий розділ), Едуард Алексєєв (62 кг спортивний та бойовий розділ), Микита Зубков (68 кг спортивний розділ), Іллі Парамонов (68 кг бойовий розділ);

Подробнее...

Лисичанські спортсмени призери чемпіонату області серед кадетів з боротьби греко-римської

14 вересня в місті Кремінна відбулись змагання чемпіонату області серед кадетів з боротьби греко-римської.

Серед 87 учасників чемпіонату лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Олексій Ладік (71 кг), Дмитро Калганов (65 кг);

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату області з легкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту Ніни Откаленко

14 та 15 вересня у місті Бахмут пройшов чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту Ніни Откаленко серед юнаків і дівчат 2002-2003, 2004-2005, 2006 років народження та молодше.

В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Дарина Степаненко (біг 60м) та Віктор Тітарев (біг 400м);

Подробнее...

Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з ФК «Тигри» з рахунком 5:0

Минулої суботи, 7 вересня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов матч чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006р.н. Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з командою ФК «Тигри» (м. Сєвєродонецьк) з рахунком 5:0.

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

69890092_934716403528124_7925211497259597824_n6 та 7 вересня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н., 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з 7 міст та районів Луганської області.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Михайло Касьянов (біг 1500м, 3000м), Ангеліна Мальцева (біг 400м, 800м), Олеся Сидоренко (біг 1500м), Віктор Тітарев (біг 200м, 400м), Дарина Степаненко (біг 100м);

Подробнее...

У Лисичанську відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні, 4 вересня, в приміщенні Лисичанського міського товариства інвалідів «Джерело», розташованого за адресою: кв. 40 років Перемоги, 10, відбулись змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячені Дню визволення міста Лисичанськ від фашистських загарбників.

Змагання проходили з наступних видів спорту: шашки, дартс та конкурсу «Кільцекид», у яких взяли участь понад 25 осіб.

Подробнее...

В Лисичанську відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений Дню міста

31 серпня та 1 вересня на базі шахового клубу «Шах і Мат» Лисичанської центральної бібліотеки відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений Дню міста.

У змаганні взяли участь 11 шахістів з міста Лисичанська та 2 — з міста Кремінна. Серед них було 2 шахістів зі званням кандидата у майстри спорту, 5 шахістів І розряду, 1 шахістка ІІ розряду та 5 шахістів-любителів. Учасники турніру грали за коловою системою, тобто кожен мав змогу зіграти з кожним. Контроль часу — 25 хвилин на партію кожному гравцю.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное

1 вересня на базі СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню визволення міста Лисичанська від німецько-фашистських загарбників. В змаганнях взяли участь 20 лисичанських спортсменів.

Кращими в своїх вікових категоріях стали наступні спортсмени:

Подробнее...