Артем Супрунов - срібний призер чемпіонату Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат

З 7 по 9 березня у місті Сєвєродонецьк, за участі спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна, пройшов чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років.

Учасниками турніру стали вихованці шахових секцій ДЮСШ та гуртків при школах та центрах позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Загалом, у змаганні взяли участь 12 хлопців та 6 дівчат, які мали різну кваліфікацію — від 1 розряду до любительського рівня.

Подробнее...

У Лисичанську пройшли відкриті чемпіонати міста та області з боротьби самбо

7 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшли відкриті чемпіонати міста Лисичанськ та області з боротьби самбо. До змагань долучились понад 150 найсильніших спортсменів з Луганської, Донецької та Харківської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати в чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок:

І місце — Мирослава Савченко (48 кг), Катерина Тростянська (60 кг), Маргарита Птушка (80 кг), Станіслав Синявський — спортивне, бойове (52 кг), Едуард Алексєєв — спортивне, бойове (62 кг), Станіслав Тростянський — спортивне, бойове (82 кг), Владислав Бондаренко — бойове (90 кг);

Подробнее...

Команда Лисичанська виборола 41 нагороду у відкритому чемпіонаті міста Попасна з косікі карате

7 березня на базі Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» пройшов відкритий чемпіонат міста Попасна з косікі карате. В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

Команду Лисичанська представили 35-ть спортсменів, яких підготували тренери федерації Косікі карате Луганської області та тренери міської ДЮСШ Данііл Молотов, Володимир Кранін, Тетяна Галяпа та Наталія Потопа.

Подробнее...

Команда Лисичанська стала бронзовим призером відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

З 5 по 7 березня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної, присвяченого пам’яті Алли Сурової. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Марія Перепелиця;

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - призери І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

7 березня в місті Харків пройшов І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Полтавської областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Категорія «Формейшн Дівчата Дорослі»

  • І місце — Марія Науменко, Каріна та Софія Якимови, Ганна Грицутенко, Маргарита Золотарь, Ксенія Косман, Олеся Сидоренко, Анастасія Чернікова, Катерина Осіташвілі, Дарина Отченашенко, Ярошенко Валерія та Дар’я Ларіонова;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу

29 лютого в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Діти
  • І місце — Матвій Медик, Єлізавета Курбатова;
  • ІІ місце — Єгор Калашніков, Вероніка Торопенко;

    Подробнее...

Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з косіки карате

29 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з косіки карате в місті Новогродівка. Загалом до змагань долучились участь понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Микита Долгій, Богдан Боженко, Олександр Стародубцев, Олексій Стародубцев, Матвій Андрющенко;

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Сєвєродонецька з боротьби самбо

29 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше, присвяченому пам'яті МС СРСР В.П. Потапову в місті Сєвєродонецьк

Загалом до змагань долучились понад 70 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

Подробнее...

У спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби

29 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

Переможцями стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Артем Булатов, Олександр Вісягін, Андрій Скрипниченко, Ілля Проскурін, Владислав Вдовиченко, Микита Бутов, Микита Гончаров, Іван Дударь, Артем Белянський, Богдан Шилін, Євген Добров, Максим Лисий, Олександр Зябля.

Подробнее...

Лисичанка Дарина Степаненко виборола І місце у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

З 29 лютого по 3 березня лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше в місті Київ.

Загалом до змагань долучились понад 600 спортсменів з усіх областей країни.

Подробнее...