Пройшов відкритий міський турнір зі стрибків на батуті

 Минулої неділі, 5 грудня, в міській ДЮСШ пройшов відкритий міський турнір серед юнаків та дівчат різних вікових груп зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ здобули перемоги в наступних категоріях:

Програма КМС

  • І місце — Сергій Кошарний;
  • ІІ місце — Кирило Поджарий;
  • ІІІ місце — Іван Шатрук.

    Подробнее...

Вітаємо Едема Мельасанова з перемогою на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

 Лисичанський спортсмен Едем Мельасанов (60кг) виборов І місце на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо «На честь 83-ї річниці заснування САМБО», який пройшов 5 грудня в місті Харків.

У змаганнях взяли участь понад 300 юнаків та дівчат 2009-2010 та 2011-2012 р.н. з Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської, Сумської, Дніпропетровської областей та міста Києва.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени – серед переможців чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

 Сьогодні, 6 грудня, в місті Харків завершився чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, який тривав з 3 грудня.

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Полтавської та Луганської областей.

Подробнее...

Дарина Степаненко — срібний призер Міжнародного турніру з легкої атлетики

 Лисичанська легкоатлетка Дарина Степаненко взяла участь у 64-му Міжнародному турнірі з легкої атлетики, який пройшов з 2 по 4 грудня в місті Брест (Білорусь), та посіла ІІ місце у змаганнях з бігу на 60 метрів.

Дарина нагороджена грамотою та медаллю.

Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Лисичанськ з Айкідо

Минулої неділі, 28 листопада, 42 вихованці міської ДЮСШ та 20 спортсменів клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Лисичанськ з Айкідо.

Змагання проводилися за номінаціями Опен ката, Ніні дорі, Тосю рандорі — вільні поєдинки ; Танто Тайсабакі, Танто Рандорі та Кокарі гейку — робота проти озброєної танто (ножем) людини, загалом було проведено понад 90 поєдинків.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

Минулої суботи, 27 жовтня, відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2010, 2011-2013 р.н., в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ.

За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце — Микита Уровець (38 кг), Устин Харченко (42 кг), Назар Ігнатович (46 кг), Едем Мельасанов (50 кг), Сергій Стиранець (55 кг), Ганна Зубкова (22 кг), Євгенія Гармаш (28 кг), Катерина Труш (40 кг), Дмитро Алєксєєв (32 кг), Кирило Догінов (35 кг);

Подробнее...

Пройшов відкритий чемпіонат міста з футзалу серед хлопців та дівчат

 Минулої суботи, 20 листопада, в спортивній залі «Скляр» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з футзалу серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ та закладів загальної середньої освіти міста.

Серед дівчат переможцем стала команда ЗОШ № 4 (1). На другому місці – команда багатопрофільної гімназії, а третє місце посіла команда ЗОШ № 4 (2).

Подробнее...

Вихованці спортивного клубу «Лідер» – призери першого чемпіонату Європи з бойового хортингу

З 12 по 14 листопада вихованці спортивного клубу «Лідер» представляли наше місто на першому чемпіонаті Європи з бойового хортингу, який проходив у місті Трускавець Львівської області. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Молдови, Узбекистану, Великобританії та України.

Подробнее...

Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

Минулої суботи, 13 листопада, лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012р.н. та молодше.

За результати змагань наші спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вікових категоріях:

— вікова категорія 2012р.н. і молодше:

І місце — Софія Холод (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту), Гліб Корж (стрибки у довжину), Микола Ляшенко (біг 30 м);

Подробнее...

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

6 листопада в місті Сєвєродонецьк пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Запоріжської та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце

Олександр Красніков та Ірина Ткаченко (категорія «Юніори Акробатика»);

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

З 28 по 31 жовтня в місті Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. В змаганнях взяли участь 1300 спортсменів з усіх регіонів країни.

Вихованці Лисичанського спортивного клубу «Вітязь», у складі збірної команди Луганської області, показали наступні результати:

І місце — Іван Калашников (до 45 кг);

Подробнее...