Вітаємо Дарину Степаненко – дворазову золоту медалістку!

 Цими днями в місті Белград (Сербія) проходять Всесвітні спортивні ігри серед школярів – ISF U15 World School Sports Games, де проводяться змагання з 14 видів спорту. В змаганнях беруть участь понад 2500 спортсменів з майже 40 країн світу.

Лисичанська легкоатлетка Дарина Степаненко, у складі збірної команди України, стала мультимедалісткою, виборовши на змаганнях дві золоті нагороди – в бігу на 100м та у складі естафети 100+200+300+400м.

Подробнее...

Спортивну спільноту Лисичанської територіальної громади вітали з професійним святом

 Сьогодні, 10 вересня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» начальник відділу молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Ніна Нецвєт вітала спортивну спільноту Лисичанської територіальної громади з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України.

«Бажаю вам завжди бути успішними, взірцями та переможцями не лише на спортивних аренах, майданчиках, а й по життю. Дякую за співпрацю. Зичу всім міцного здоров’я, родинного щастя, натхнення в здійсненні всіх починань та задумів!» – зазначила Ніна Петрівна.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби греко-римської серед юнаків

Снимок4 вересня на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби греко-римської серед юнаків, в якому взяли участь 45 спортсменів.

Переможцями чемпіонату, у своїх вагових категоріях, стали спортсмени: Матвій Сажин (26кг), Гліб Гончаров (30кг), Іван Дудар (35кг), Михайло Ворожбит (38кг), Максим Лисий (57кг), Андрій Скрипниченко (42кг), Андрій Дегтярев (44кг), Павло Харченко (46кг), Данило Власенко (50кг), Данііл Гаврилов (54кг), Руслан Молчанов (58кг), Олександр Ніколаєв (73кг).

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

2 та 3 вересня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н., 2006р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з 6 команд міст та районі Луганської області.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Дарина Степаненко (біг 100м, 200м, стрибки у довжину), Демид Соснін (потрійний стрибок, стрибки у довжину), Каміла Габєєва (потрійний стрибок), Микита Литвінов (потрійний стрибок), Віктор Тітарев (стрибки у довжину, біг 100м), Милена Павлова (стрибки у висоту);

Подробнее...

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з Айкідо

 У Лисичанську 27 серпня пройшов чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Незалежності України.

В змаганнях взяли участь 59 місцевих спортсменів з двох команд: КЗ «ЛМДЮСШ» та клубу «Марубасі». Змагання проводилися на двох татамі серед різних вікових груп. Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» – меч, «Сінай нітто рю» – 2 меча, «Ярі» – спис, «Танто Тай сабакі» , «Кокарі гейку» – робота проти озброєної танто — ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» – змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката», «Ніні дорі». В ході чемпіонату проведено понад 120 поєдинків.

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату міста Лисичанськ з веслування на байдарках і каное!

 Вчора, 27 серпня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Лисичанські спортсмени здобули перемоги в наступних категоріях:

Юніори 2004-2005 р.н.:

 • І місце – Єгор Даниленко;
 • ІІ місце – Єгор Жданов;
 • ІІІ місце – Євген Кафтанов.

  Подробнее...

На стадіоні «Шахтар» відбувся відкритий міський турнір з футболу

 До Дня Незалежності України, 24 серпня, на КОК «Стадіон «Шахтар» пройшов відкритий міський турнір з футболу.

У змаганнях взяли участь команди з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Попасної, Привілля та Новодружеська.

Переможцем турніру стала команда ФК «Лисичанськ», ІІ місце у команди школярів «Лисичанськ», а ІІІ місце посіла команда «Мікрохім» з міста Рубіжне.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Луганської області з боротьби самбо

 Напередодні Дня Державного прапора України та 30-ї річниці незалежності України, 21 серпня, у місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо (пляжне) на базі КУ «ЛОФЦ «Олімп».

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з Луганської, Донецької та Харківської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:
 • І місце — Мирослава Савченко (51кг), Едуард Алексєєв (71кг);
 • ІІ місце — Микита Кликов (71кг), Олександр Худолій (65кг), Матвій Савченко (+65кг), Софія Білоіваненко (53кг), Євгенія Гармаш (27кг);
 • ІІІ місце — Ангеліна Орищук (27кг), Катерина Труш (41кг), Устін Харченко (34кг), Данило Ткач (46кг), Сергій Стиранець (65кг).

  Подробнее...

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат

 У Лисичанську 24 серпня пройшов чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-04, 2005-07, 2008-10, 2011-13р.н.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

 • І місце – Едуард Алексєєв (66кг), Матвій Савченко (60кг), Олександр Худолій (+60кг), Альона Базік (48кг), Дмитро Кавунник (38кг), Дмитро Алексєєв (+29кг), Сергій Стиранець (+42кг), Михайло Онищенко (26кг), Євгенія Гармаш (28кг);
 • ІІ місце – Микита Кликов (66кг), Софія Білоіваненко (48кг), Богдан Поліванов (38кг), Устін Харченко (+29кг), Назар Ігнатович (+42кг);
 • ІІІ місце – Артем Баєнко (+29кг), Данило Столбовий (+29кг).

  Подробнее...

Лисичанські спортсменки — призери Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни»

02-04.07.2021 в місті Запоріжжя пройшли Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное (східна зона), в яких взяли участь 255 спортсменів.

Лисичанські спортсменки Анастасія Пастухова та Марія Костіна вибороли ІІІ місце в категорії К2 на дистанціях 200м та 500м.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменок Дмитро Федорчук.

Подробнее...

Вітаємо легкоатлетку Дарину Степаненко з перемогою!

 У Львові з 03 по 05 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх регіонів країни. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце (біг 100м) та нагороджена медаллю, грамотою та пам’ятним сувеніром.

Подробнее...