XIX Міжнародний промисловий форум-2020

З 24 по 27 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйони № 2, 3, входи № 3-А, 3-С з боків р. Дніпро та станції метро «Лівобережна») відбудеться XIX Міжнародний промисловий форум-2020 — головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

 • — Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент);
 • — Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);

Наказом Мінекономіки скасовується обов’язковість ведення Книги відгуків та пропозицій!

2 жовтня 2020 року офіційно набув чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 1130 від 16.06.2020 «Про затвердження Змін до деяких наказів та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 24 червня 1996 року N349».

Зазначеним наказом остаточно скасовується обов’язковість ведення Книги відгуків та пропозицій, що стає черговим кроком в напрямку дерегуляції, цифровізації бізнес-процесів та зменшення застарілих норм.

Подробнее...

Про безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу

Компанія Visa у рамках глобальної кампанії She’sNext запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Освітня програма в рамках глобальної кампанії She’sNext допоможе жінкам опанувати необхідні знання та навички з цифрової трансформації бізнесу. Цей проєкт дуже важливий для адаптації бізнесу до нових реалій та подальшого сталого розвитку.

Учасниками програми можуть стати власниці та керівниці малого бізнесу, підприємниці та жінки-управлінці, що прагнуть розвинути власну справу, удосконалити підходи до управління нею, а також ті, хто лише розпочинає чи планує працювати у цьому напрямі.

Подробнее...

Про участь у виставкових заходах «Схід-Експо 2020»

За ініціативи ПРООН, 21 та 22 жовтня, у Києві відбудеться щорічний бізнес-захід «Схід-Експо 2020», який проходитиме у «Палаці Спорту» за адресою Спортивна Площа, 1. Бізнес-захід реалізується у партнерстві з Донецькою, Запорозькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Центральною подією «Схід-Експо 2020» є виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, встановлення нових ділових відносин.

Подробнее...

Про фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесу на території Донецької та Луганської областей

Датська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесу на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Подробнее...

Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: консультації з бізнесом

Департамент економічного розвитку зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що за координації Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної розпочався процес консультацій з українським бізнесом стосовно очікуваних параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В ході консультацій очікується отримання пропозицій зацікавлених українських компаній та бізнес асоціацій, на основі яких буде формуватися проєкт консолідованої позиції Української Сторони на перемовинах з Європейським Союзом.

Подробнее...

Шановні суб'єкти господарювання!

 На період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-Co-V-2, господарська діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення здійснюється з дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України МОЗ Віктора Ляшка, з якими можна ознайомитись на сайті Міністерства охорони здоров’я України за посиланням: https://cutt.ly/Hu85n9j.

Подробнее...

Конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств

grants-1024x682Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Мета програми — відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Подробнее...

До уваги власників пасік!

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 395) затверджений Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для виплати фізичним особам дотації за наявні бджолосім’ї.

Відповідно до зазначеного Порядку, дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Подробнее...

До відома суб'єктів господарювання!

 З метою інформування та недопущення випадків порушень діючого законодавства, повідомляємо, що 8 липня 2020 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову №588, якою вносяться зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме: п. 3 доповнено пп. 16, відповідно до якого забороняється робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

З даними змінами можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/MpI70M6 .

Лисичанська міська рада

Керівникам підприємств та підприємцям міста щодо наявного бренду області «Луганщина моя»

Луганщина — це славетна земля, де кожен куточок дихає історією та натхненням для нас. Луганська земля — простора та щедра, чарівний край, багатий корисними копалинами та різноманітний у своїй природі, де хвойні ліси межують з безкраїми степами.

Луганщина завжди славилася трудовими звершеннями важкої селянської праці, шахтарів і промисловців, досягненнями науковців, митців і спортсменів.

Кожен куточок нашої області має свої унікальні пам’ятники історії, архітектури, природи та культури, якими місцеві жителі пишаються та хочуть показати їх усьому світові. В 2018 році Луганська область перша створила свій бренд, щоб показати Україні та світовій спільноті, що Луганщина дійсно талановита, працьовита, має промисловий потенціал та розвинутий аграрний сектор.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Сорсингова платформа Державної установи «Офіс з просування експорту України»
 2. Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголосила грантовий конкурс спрямований на підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу
 3. Державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення на час карантину
 4. ЄС надав 123,5 млн гривень підприємцям з Донбасу за програмою FinancEast в межах EU4Business
 5. Про Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів
 6. До відома виробників сільськогосподарської продукції!
 7. До відома суб'єктів господарювання, яким дозволено здійснювати діяльність у сфері торгівлі на час дії карантину
 8. Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)
 9. Запрацював інформаційний портал підтримки підприємців на час карантину
 10. Про дотримання режиму роботи