Сергій Шилін привітав рятівників з професійним святом

Сьогодні, 17 вересня, під час урочистого заходу з нагоди Дня рятівника міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом рятівників, працівників та ветеранів цивільного захисту та пожежної охорони міста та побажав міцного здоров’я, миру, добра та любові, сімейного добробут та ангела-охоронця, який би завжди їх оберігав.

Подробнее...

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Вітаємо вас з професійним святом — Днем рятівника!

Ви виконуєте складну і відповідальну роботу, виявляючи при цьому високу злагодженість, мужність, рішучість і силу духу.

Стихійним лихам, техногенним катастрофам, аваріям та іншим надзвичайним ситуаціям ви завжди готові протиставити вміння діяти в екстремальних обставинах, майстерність та витримку.

Обравши для себе нелегку професію рятувальника, ви з честю виконуєте свою благородну місію, оберігаючи спокій, безпеку, здоров’я і життя наших громадян.

Особлива подяка — ветеранам ДСНС, які знання і досвід передають молоді. Ця спадкоємність поколінь — міцна основа для успішної роботи служби надзвичайних ситуацій.

Бажаємо вам здоров’я, щастя та добробуту. Нехай здійсняться усі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

Шановні спортсмени, тренери, працівники та ветерани організацій та установ фізичної культури і спорту!

Вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту.

Лисичанськ завжди славився своїми спортивними талантами та має міцні спортивні традиції, які сьогодні зберігають ветерани спортивного руху і продовжує активна молодь.

Спортсмени нашого міста відомі далеко за межами області та України, бо неодноразово ставали переможцями та рекордсменами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Ці успіхи — результат таланту і наполегливої праці спортсменів та їх наставників.

Щиро вдячності тим, хто трудиться на благо суспільства в сфері фізичної культури — педагогам, тренерам, лікарям, а також спортсменам, чиїми перемогами ми пишаємось.

Бажаємо творчої наснаги, підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас завжди!

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

«Як козаки в Олімпійські ігри грали»

Під такою назвою, сьогодні, 12 вересня, у рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня пройшов загальноміський Олімпійський урок.

Захід відбувся на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти та Лисичанського методичного центру.

Подробнее...

10 вересня припинено електропостачання на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Лисичанська міська рада повідомляє про відключення 10 вересня 2019 року від постачання електроенергії об'єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна», ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево» ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

З 10 вересня без водопостачання залишилось понад 100 тисяч мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, 35 учбових та 25 медичних закладів.

Наразі керівництвом міста та адміністрацією ЛКСП «Лисичанськводоканал» докладається максимум зусиль для відновлення електропостачання на виробничі об'єкти підприємства.

Подробнее...

Лисичани святкували День міста (фоторепортаж)

Вчора, 2 вересня, мешканці Лисичанська гучно відсвяткували День міста на площі Перемоги, де ввечері пройшли святково-розважальні заходи.

Просто неба працювали різноманітні майстер-класи, арт-зона «Розмалюйко!», а також всі бажаючі мали змогу намалювати святковий аквагрим та відвідати «Салон бібліотечного манікюру».

Подробнее...

З Днем народження, рідний Лисичанськ! З Днем міста, шановні лисичани!

Заходи, присвячені Дню міста та 76-ї річниці визволення Лисичанська, Новодружеська та Привілля від фашистських загарбників продовжилися біля меморіального комплексу «Пам’ять».

Лисичанський міський голова Сергій Шилін відкрив урочистий мітинг словами привітань та подяки трудовим династіям нашого міста, які цілеспрямовано працювали й працюють заради економічного зростання міста та кожному лисичанину за ентузіазм і натхнення, за працьовиті руки, за розуміння і терпіння, за надію і віру в краще завтра та побажав рідному місту процвітання, а мешканцям, здоров’я, добра, любові та сімейного добробуту, душевної рівноваги та впевненості.

Подробнее...

«Озираючись на мить назад та враховуючи досвід історії, ми маємо дбати про найголовніше - мир на рідній землі!»

Сьогодні, 2 вересня, в День міста та 76-ї річниці визволення Лисичанська від нацистських загарбників за традицією урочисті заходи розпочалися біля меморіального комплексу «Привільнянський плацдарм». Це історичне місце є символом пам'яті і даниною поваги подвигу мужніх солдатів, які захищали нашу рідну землю і повернули мир і свободу нашої Батьківщини.

Подробнее...

В Лисичанську пролунали перші дзвоники

Сьогодні, 2 вересня, в школах Лисичанська пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню знань та початку нового навчального року.

1000 першокласників міста вперше переступили поріг світлих шкільних класів. Для них сьогодні пролунав найперший дзвінок.

За традицією директори шкіл побажали своїм учням наснаги, а вчителям — чуйності та терпіння. Старшокласники подарували першокласникам чудові музичні вітання та подарунки. Також слово надали найменшим ученикам, які боязко читали вірші, вітали випускників та викладачів, вливаючись у великий шкільний колектив.

Подробнее...

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас з Днем міста та 76-ю річницею визволення Лисичанська від нацистських загарбників!

Рідний Лисичанськ має визначну історію, яку потрібно знати та якою варто пишатися. Колиска Донбасу за свою історію виховала не одне покоління трудівників, що з гордістю та натхненням працювали на благо улюбленого міста. Тому сьогодні найщиріші слова вдячності саме старшому поколінню, яке заклало міцний фундамент розвитку Лисичанська.

Окремої поваги та подяки заслуговує подвиг наших містян в роки Другої світової війни. На долю лисичан випали суворі випробування. Місто двічі було окуповане фашистами, велися запеклі бої, гинули тисячі мирних жителів. Сила духу та мужність, з якою змагалися наші земляки з ворогом, безцінні. Це гідний приклад служіння Батьківщині для всіх наступних поколінь. Світла пам’ять про великий подвиг захисників назавжди залишиться в наших серцях і буде для нас священною. Вічна слава героям, які вистояли і перемогли у Другій світовій війні в ім’я майбутніх поколінь!

Ми схиляємо голови перед доблестю наших земляків, перед їх величезним не лише бойовим, а й трудовим героїзмом, завдяки якому в післявоєнні роки наше місто швидко було відбудовано. Озираючись назад, ми маємо гідні уроки минулого. І сторінки звільнення і відновлення Донбасу вчать нас тому, що спільними зусиллями можна досягти будь-якої мети, якою б недосяжною вона не здавалася. Віра у власні сили та впевненість є запорукою успіху.

Ми спадкоємці видатного покоління, і ні в якому разі не маємо права забути про славу наших батьків і дідів, які заклали фундамент розвитку нашого міста. Працювати заради відродження Лисичанська це наш обов’язок, який з честю треба виконати заради майбутніх поколінь, яким жити тут та примножувати багатства рідного краю.

Шановні земляки! В цей святковий день бажаємо нашому рідному Лисичанську миру та процвітання, всім його мешканцям — міцного здоров’я, добра та родинного затишку!

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

Шановні школярі та студенти, батьки та педагоги!

Вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Бажаємо всім, хто вперше переступає поріг навчального закладу успіхів, широких життєвих горизонтів, невичерпної наснаги. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

Учителям бажаємо натхненної праці, чуйного ставлення до своїх вихованців, віри в їхні здібності й обдарування, цікавої невтомної праці на освітянській ниві.

Батькам бажаємо завжди відчувати радість успіхів та гордість за своїх дітей, прислухатися до їх нових захоплень, підтримувати та допомагати осягнути всі межі країни знань, розкрити власні таланти та самореалізуватися.

Нехай новий навчальний рік порадує всіх значними досягненнями та здобутками! Міцного здоров’я, мирного неба, щастя та добробуту всім.

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет