У Лисичанську привітали співробітників Національної поліції з професійним святом

Сьогодні, 4 липня, у Лисичанському відділі поліції відбувся урочистий захід з нагоди Дня Національної поліції України.

Привітати правоохоронців з професійним святом від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто завітали міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко.

Подробнее...

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної поліції України!

Ваша надзвичайно відповідальна, ризикована та важлива робота спрямована на служіння суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

В цей святковий день висловлюємо вам подяку за вашу щоденну самовіддану кропітку працю, яку ви виконуєте з сумлінністю, високою фаховою підготовкою та зразковою дисципліною. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла та затишку, успіхів у роботі задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку в ім’я миру і процвітання нашої рідної України.

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

Залучення громади до прийняття рішень на місцевому рівні з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

За такою темою, 1 та 2 липня, делегація з Лисичанська взяла участь у воркшопі, що відбувся у рамках компоненту Програми ООН з відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість». До складу делегації увійшли співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники громадськості міста.

Також у заході взяли участь партнери Програми ООН — працівники Луганської обласної державної адміністрації, спеціалісти з міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Щастя, Золоте, Біловодської ОТГ, Станично-Луганського та Новоайдарського районів.

Подробнее...

На площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді

Вчора, 30 червня, на площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді. Для мешканців та гостей міста дарували свою творчість колективи Палаців культури міста.

Міський голова Сергій Шилін привітав молодь зі святом та побажав завжди залишатися активними і цілеспрямованими, насолоджуватись життям, емоціями і спілкуванням, розвиватись і прагнути до здійснення своїх заповітних мрій.

Подробнее...

З Днем архітектора України!

Шановні архітектори! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Переконані, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню комфорту та благоустрою городян. Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

В цей святковий день бажаємо вам здоров'я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної творчості роботи.

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

З Днем молоді!

Молодість — особлива пора в житті людини, час становлення особистості, час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

Шановна молодь! Зараз перед вами лежать сотні доріг до успіху, відкриттів, любові і щастя. Нехай кожен з вас вибере свою. Нехай вона буде творчою і плідною, оскільки від успішної самореалізації кожної молодої людини залежить успішне майбутнє суспільства в цілому. Сучасні, освічені та креативні, ви — сьогодення і майбутнє нашого міста і нашої країни. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у виробництві і бізнесі, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваша віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які притаманні молодості і молодим.

Від щирого серця вітаємо молодь з чудовим святом! Бажаємо міцного здоров’я і любові, миру і щастя, здійснення самих добрих надій і досягнення поставлених цілей, невичерпної енергії та оптимізму! Нехай прекрасний стан молодості не покидає вас протягом усього життя!

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

На площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід

Вчора, 28 червня, на площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід.

До уваги лисичан були представлені цікаві розваги та концертна програма.

Подробнее...

З Днем Конституції!

28 червня — День Конституції України — важливе свято у житті кожного українця.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, єднання суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Чинна Конституція ухвалена понад 20 років тому, але тільки зараз ми — українці, особливо мешканці Донбасу, повною мірою відчуваємо і розуміємо ціну і значення її першої статті: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Суверенність і незалежність не даються ніколи безкоштовно, їх доводиться виборювати, платити за них найвищу ціну — життя безвинних людей України.

Закон дає нам можливість чесно і щасливо жити в нашій улюбленій країні. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. І ми віримо у мирне та благополучне майбутнє.

Вітаємо з загальнодержавним святом — Днем Конституції України! Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у завтрашньому дні. Працюймо разом у процесі побудови демократичного вільного громадянського суспільства.

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

Напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України у міській раді відбувся урочистий захід

Сьогодні, 27 червня, напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України відбувся урочистий захід. У великому залі Лисичанської міської ради зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів міської ради, закладів культури, освіти та спорту, підприємств, установ, організацій різних форм власності та громадських організацій.

Програма заходу була сповнена вокальними творами з українським колоритом у виконанні солістів та вихованців Палацу культури «Діамант» та Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

Подробнее...

Городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК»

Вчера, 26 июня, городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК» Лисичанской городской организации совета ветеранов Украины.

Постоянным участником подобных мероприятий благодаря своей огромной силе воли и стойкому характеру является Михаил Данилович Высоцкий — участник Второй Мировой войны, ветеран Лисичанского НПЗ.

Подробнее...

Лисичанськ учасник у проекті «Безпечний перехід»

В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

Подробнее...